אחריות תכשיטים ושעונים

אחריות תכשיטי PANDORA

התכשיטים שלנו - חומרי גלם, אחריות ותחזוקה

צמיד הקונספט - צמיד הקונספט של PANDORA מתרחב עד מידה מעל מידת המקור. לעובדה זו אין קשר לאיכות הצמיד אלא לחוקי הפיזיקה. הצמיד בנוי מ"שרשרת נחש" – טבעות כסף קטנות שעוקלו באופן מהודק זו לזו וכאשר השרשרת נושאת את משקל הצ'ארמס לאורך זמן היא מתרחבת ועל כן, התרחבות הצמיד כאמור אינה כלולה במסגרת האחריות. על מנת לבחור את המידה הנכונה יש לענוד את הצמיד ולבדוק כי ניתן להכניס שתי אצבעות

ברווח שבין פרק כף היד לצמיד )בצמידי קולקציית ה- ESSENCE המרווח בין הצמיד לפרק היד הוא של אצבע אחת(.

תכשיטים מושחרים ) -  מחומצנים ) ההשחרה יורדת עם הזמן בהתאם לצורת הטיפול בתכשיט. הסיבות לדהיית החמצון הן הזעה )ענידת התכשיט בעת פעילות גופנית(,חשיפתו לכלור, מי מלח, תרופות המופרשות דרך העור,

חומרי ניקוי ונוזל לניקוי כסף. חמצון שדהה נחשב לבלאי רגיל ואינו מעיד על פגם במוצר. אין לנסות לנקות תכשיטים מחומצנים בנוזל לניקוי כסף מאחר והוא הורס את תהליך החמצון.

אבנים - מגוון האבנים של PANDORA מורכב מאבני חן איכותיות, פנינים מתורבתות ואבנים מעשה ידי אדם. יש להמנע ממגע מחוספס עם התכשיט כאשר לא עונדים אותו על מנת לשמור על האבנים. על מנת לשמור על

ברק התכשיט יש לנקות אותו עם מים חמימים וסבון, למעט פנינים מתורבתות אשר יש להמנע מחשיפתם למים.

זכוכיות - מגוון הזכוכיות של PANDORA מורכב מזכוכית מורנו, זכוכית רייכנבך, ושילובים של השניים, כאשר כחלק מאופי הייצור שלPANDORA מיוצרות בהליך ארוך וקפדני ובגימור עבודת יד. על כן, כל פריט הוא ייחודי, וסביר שיכלול הבדלים קטנים בזכוכית. כיאה לזכוכית, יש להתייחס לפריט בעדינות שכן הוא עשוי להשבר. האחריות אינה חלה על פריטי זכוכיות.

קריסטל- הקריסטלים בהם PANDORA עושה שימוש הינן אבנים שנוצרו במעבדה כמחווה של האדם לטבע. היות ומדובר על חומר עדין העשוי להשבר, יש להתייחס אליו בעדינות, ולהמנע ממגע מחוספס עם הפריטים. האחריות

אינה חלה על פריטי קריסטל.

אמייל - האמייל בו משתמשים ב PANDORA עשוי ללא זכוכית. דבר השומר על יציבות החומר. האמייל מעניק לתכשיט צבע וברק. יחד עם זאת, עם הזמן האמייל של PANDORA עלול להתחמצן ולאבד מצבעו הבוהק. זהו בלאי טבעי של חומר הגלם, ואינו בגדר האחריות. על מנת לנקות פריטים בשילוב אמייל, יש לנקות אותם עם מטלית רכה בלבד, ולהמנע מחשיפה למים.

חלקי עור בתכשיט - עור הוא חומר טבעי ולכן ייתכנו שינויים קלים בגוון העור. יש לשמור על העור בקפידה ולמנוע

מגע עם מים או עם חומרים אחרים העשויים לפגוע בו. לניקוי יומיומי, מרקי אותו בעדינות עם מטלית רכה ויבשה.

ניתן לענוד על צמידי העור 7-9 צ'ארמס לכל היותר. עור עלול להתרחב עם הזמן, התרחבות אינה נחשבת לפגם התכשיט ואינה בגדר האחריות.

חוטי אריג - חוטי האריג של PANDORA עשויים מ 100%- כותנה מצופה בשעווה או מ 100%- חוטים סינתטיים עם קצוות כסף. יש למנוע מגע הסיבים המלאכותיים והטבעיים במים מאחר והם עלולים לשנות את מראם או להיקרע.

ניתן לשזור על צמידי חוטי אריג 7-9 צ'ארמס לכל היותר.

כסף סטרלינג 925 -  הינו הסטנדרט העולמי המשמש בתעשיית התכשיטים ובעבודות צורפות.היות וכסף טהור הינו מתכת רכה לעבודת צורפות רגילה, מוסיפים לה מעט נחושת, חומר מקשה,המקנה לפריטים את החוזק הנדרש. כסף 925 "סטרלינג סילבר" מכיל 92.5% כסף ו 7.5% של נחושת.

חשוב לציין כי אנו ב PANDORA לא משתמשים כלל בניקל. כסף מטבעו נוטה להתחמצן ולהשחיר: א.במגע עם האוויר )בשל הלחות הטבעית הקיימת בו(.ב. במגע עם הגוף, בעיקר בקיץ כאשר הלחות גבוהה. על מנת לשמור על נראות התכשיט שלך יש להקפיד על הוראות התחזוקה כפי שכתובות תחת הכותרת –"ניקוי ושמירה על תכשיטים".

PANDORA ROSE   - זוהי סגסוגת ייחודית לחברת PANDORA העשויה תרכובת מתכות שבבסיסה נחושת וכסף,על גביהם משולב זהב 14k . שילוב זהב 14k על גבי הסגסוגת, מונע את תהליך החמצון הטבעי המאפיין נחושת ומקנה לתכשיט מראה ורדרד, חם ובוהק. על מנת לשמור על ברק התכשיט, הבריקי אותו באמצעות מטלית רכה ויבשה. יש להזהר ממגע התכשיטים עם משטחים מחוספסים, העלולים לשרוט את שכבת ה .PANDORA ROSE

זהב צהוב -14K עשוי מ 58.5%- זהב טהור ו 41.5%- כסף ונחושת. צבעו הזהוב והמרהיב הוא הגוון הדומה ביותר לצבעו של זהב טהור, כפי שמצוי בטבע.

 PANDORA SHINE -התכשיטים מסדרת PANDORA SHINE עשויים כסף סטרלינג 925 בציפוי זהב צהוב 18K .

PANDORA מפרידה בין שכבת הכסף והזהב בעזרת שכבת פלדיום, השומרת על התכשיט ומייצרת עמידות טובה יותר לציפוי הזהב. באופן טבעי, הציפוי נשחק עם הזמן ושחיקת הציפוי אינה כלולה באחריות מאחר ומדובר בשחיקה טבעית שקורית עם הזמן. הקפדה על כללי התחזוקה שלנו כפי שמפורטים תחת הכותרת - "ניקוי ושמירה על תכשיטים" תשמור על הציפוי לאורך זמן רב יותר. כמו כן, מומלץ לאחסן את התכשיטים מסדרת ה- PANDORA SHINE בנפרד ולהמנע ממגע עם משטחים מחוספסים.

חלקי סיליקון - אין לחשוף תכשיטים עם ליבת סיליקון )כולל קולקציית האסנס( למים חמים היות וזה עלול לרכך את

חלקי הסיליקון ולהחליש את אחיזתם. על מנת לנקות אותם יש להשתמש במים פושרים. כמו כן, אין לעשות שימוש

בצ׳ארמס מומנטס על גבי צמידי האסנס. כל נזק כתוצאה מכך אינו כלול במסגרת האחריות.

 

 

אחריות תכשיטים

PANDORA ישראל מעניקה אחריות למוצרים במשך שנה אחת (1) מיום

הרכישה בכפוף להוכחת קנייה. האחריות מכסה פריטים אשר יש בהם פגם

בייצור או בעיה בשיבוצים. האחריות לא תחול על מקרים כפי שפורטו תחת

הכותרת – "התכשיטים שלנו – חומרי גלם, אחריות ותחזוקה".

במסגרת האחריות PANDORA ישראל תעניק על פי בחירתה:

תיקון הפריט/החלפת הפריט הפגום )בתמורה להשבת הפריט הפגום) / החזר

כספי. בנוסף, אנו מציעים ללקוחותינו שירות תיקונים בתשלום ללא מגבלת זמן

מיום הרכישה לנזקים אשר הינם ברי תיקון.

בנוסף לאמור לעיל PANDORA ישראל אינה מתחייבת לתקן, להחליף או לזכות את הלקוח במקרה בו הפריט הפגום )לכאורה( אינו נמצא בידי הלקוח ו/או לא מוחזר לחברה לצורך בדיקתו. בדיקת המוצר/תיקון המוצר לא יעלו על 90 יום מיום הגעת הפריט למשרדינו. אחריות התכשיטים מתייחסת למוצרי PANDORA בלבד ואינה כוללת נזקים שנגרמו לתכשיטים מסיבה כלשהי אשר אינה נובעת מפגם בייצור. מבלי לגרוע מהאמור לעיל, מובהר כי האחריות כאמור אינה חלה במקרה של תאונה,

נפילה, שפשוף, ענידה יחד עם תכשיטים שאינם תכשיטי PANDORA וכד'. מובהר כי השימוש בתליונים )"צ'ארמס"( שאינם של PANDORA עלול לגרום נזק לצמיד. כמו-כן ומבלי לגרוע מהאמור לעיל, מובהר כי התרחבות עצמאית של צמידי PANDORA ו/או סיבוב חוליות הצמיד לכיוון הנגדי אינם נחשבים לפגם בייצור ולא יכללו תחת האחריות המוענקת. האחריות לא תחול על מקרה של שבר בצמיד. מבלי לגרוע מהאמור לעיל, האחריות כן תחול על מקרה של תזוזת התושבות ממקומות ו/או ניתוק של הסוגר ממקומו. התעקמות טבעות אינה מוגדרת כפגם בייצור ולכן אינה בגדר באחריות. מובהר כי כל פעולה שלא בהתאם להוראות מסמך זה עשויה להוציא את התכשיט מגדר האחריות לרבות השחרה של פריטים בעקבות תחזוקה לא נכונה. מובהר כי אין לחשוף את תכשיטי PANDORA לחומרים כימיים או תנאי סביבה קיצוניים אשר עלולים לשנות את מראהו של הצמיד. מבלי לגרוע מהאמור

לעיל, מובהר כי אין לחשוף את תכשיטי פנדורה למי בריכה, מי ים, ג'קוזי, ספא, מרחצאות, נוזל לניקוי כסף, מלחים, כלור, חומרי ניקוי, אקונומיקה, תכשירים רפואיים המגבירים זיעה, תכשירים קוסמטיים וכד'.

ניקוי ושמירה על תכשיטים יש להסיר את התכשיטים לפני השינה ו/או ביצוע עבודות פיזיות כלשהן ו/ או כל פעילות אשר עלולה לגרום לזיעה ולהניחם על משטח רך על מנת שלא יפלו וישרטו. את התכשיטים יש לשמור בקופסא ייעודית לכך ואין לאחסנם בחדר האמבטיה. לניקוי התכשיטים, יש לערבב מעט חומר ניקוי רב-תכליתי )סבון כלים( במים פושרים ובעזרת מברשת שיניים רכה, לנקות את התכשיטים. זיפי המברשת מאפשרים לנקות דוגמאות מורכבות על התכשיט שקשה לנקותן באמצעים אחרים. אם קשה להסיר את הלכלוך, יש להשרות את התכשיט במים נקיים. מובהר כי אין להשתמש בשיטת ניקוי זו לתכשיטים המכילים פנינים מתורבתות ופריטים המשולבים אמייל. תכשיטיםמ- PANDORA ROSE יש לנקות באמצעות מטלית רכה ויבשה. ניתן להשיב ברק לתכשיטים שאבדו את זוהרם, באמצעות מטלית להברקת כסף )אשר ניתן לרכוש, בין היתר, בסניפים השונים(. יצוין כי מטלית זו אינה יכולה להסיר שריטות. חשוב למלא אחר הוראות הניקוי והשמירה על התכשיטים כפי שהם מופיעים לעיל ב- JACKIE-O.CO.IL ובקטלוג המוצרים, אי מילוי אחר המלצות אלה עלול לגרום לנזק לצמיד שאינו במסגרת האחריות. ניתן להחליף כל תכשיט PANDORA עד 14 יום מביצוע הרכישה בצירוף חשבונית/פתק החלפה ובתנאי שהתכשיט באריזתו המקורית, במצב תקין ולא נעשה בו כל שימוש. החלפת פריטים ב- SALE /בהטבה תתאפשר עד 7 ימים מביצוע הרכישה. זכות ההחלפה הינה חד פעמית.

ברכישה מקוונת דרך האתר JACKIE-O.CO.IL או :PANDORA-SHOP.CO.IL

ניתן להחליף עד 14 יום מיום קבלת התכשיט בצירוף חשבונית/ פתק

החלפה ובתנאי שהתכשיט באריזתו המקורית, במצב תקין ולא נעשה בו

כל שימוש. החלפת פריטים ב- SALE /בהטבה תתאפשר עד 7 ימים מיום

קבלת התכשיט. ביטול עסקה על פי תקנות הגנת הצרכן, יינתן מיום הרכישה ועד תום שני ימי עסקים וזאת בתנאי שערכו של התכשיט אינו עולה על 3,000 ₪.

אחריות DIAMONFIRE

בכדי למנוע הופעת סימני שחיקה על התכשיט ובכדי לשמור על מצבו הטוב לאורך זמן, מומלץ:
אחסון – את התכשיטים מאחסנים בתוך קופסת תכשיטים עם מספר מחיצות ובטנה חלקה. במידה ומתאפשר, מומלץ לאחסן כל תכשיט בנפרד בכדי להימנע מחיכוכים שעלולים להוביל לשריטות ונזק לתכשיט. חשוב שהתכשיטים לא יישמרו על משטחים נוקשים כיוון שהם עלולים להישרט. יש לשמור את התכשיטים בכלים אטומים לאוויר. אין לאחסן את התכשיטים בחדרים לחים כמו חדרי אמבטיה.
הימנעות - להימנע ממגע של תכשיטי DF עם מוצרי קוסמטיקה, קרם הגנה, בושם, דיאודורנט או ספריי לשיער. חומרים אלה עלולים לשחוק את מראה התכשיט ולגרום לו להשחיר או לשנות את צבעו ובכך לאבד את הברק שלו. יש להסיר את תכשיטי DF במקלחת, במהלך ביצוע מטלות בית ופעילות ספורטיבית. יש להסיר את התכשיט לפני הרחצה בים / בריכה/  סאונה / שיזוף בהתזה ובאופן גורף להימנע ממגע עם חומצות או מלחים. זיעה או צריכה של תרופות מסוימות עלולים לגרום לשינוי צבע בתכשיט.
ניקוי - זיעה וחלקיקים זעירים של לכלוך ניתנים להסרה בצורה הטובה ביותר, בעזרת מטלית בד רכה. ניתן לעשות שימוש במים פושרים עבור תכשיטים שהשחירו במיוחד.
אין להשתמש בחומר ניקוי לתכשיטים עבור תכשיטים מצופים. חומרים אלה עלולים להסיר את הציפוי.
ניקוי  פנינים - פנינה הינה אבן חן אורגנית על כן יש לנקוט במשנה זהירות בטיפולה:
אין לנקות את הפנינה במים וסבון - הרטבת חוט הטקסטיל עלולה לגרום לפנינה להירקב מבפנים. ניתן לשמור על הברק של הפנינה באמצעות מטלית ניקוי יבשה.

תכשיטי  DIAMONFIRE

תכשיטי DF מעוצבים ומשולבים בגימור ידני ויסודי. לכל תכשיט תעודת מקוריות ייחודית.
זרקוני DIAMONFIRE משולבים עם כסף סטרלינג 925 יוקרתי. 57 פאות חתוכות בעבודת יד, כיהלום אמיתי ונמדדות באופן אלקטרוני.
לכל תכשיט ציפוי פרמיום תלת שכבתי הכולל: פלדיום, פלטינה ורודיום. ציפוי זה מעניק לכסף סטרלינג 925 ניצוץ הדומה למראה זהב לבן 18 קראט ומבטיח הגנה מהשחרה לאורך זמן.

אחריות לשעונים

שירות במסגרת האחריות יינתן בהתאם להגדרות היבואן ורק כנגד הצגת  תעודת אחריות מקורית, חתומה ובתוקף, של חברת סיטי טיים.איי.אל. בע״מ.
תוקף אחריות היבואן עבור הסוללה הינו 12 חודשים מיום הרכישה.
תוקף אחריות היבואן עבור המנגנון הינו 24 חודשים מיום הרכישה.
האחריות אינה כוללת פגמים בשעון הנובעים משימוש פוגעני, הזנחה, רשלנות, פגיעות (כגון: שריטות, מכות, ריסוק, זכוכית שבורה, פגיעה בציפוי וכו׳), חדירת מים באופן שאינו תואם את התקן והמלצת היבואן, בלאי של הרצועות ושימוש בלתי סביר בשעון.
פתיחת השעון באופן עצמאי ו/או טיפול בשעון ע״י גורמים שאינם מורשים ו/או מוסמכים ע״י היבואן תבטל את אחריותו של היבואן.

 

אחריות תכשיטי PANDORA

התכשיטים שלנו - חומרי גלם, אחריות ותחזוקה

צמיד הקונספט - צמיד הקונספט של PANDORA מתרחב עד מידה מעל מידת המקור. לעובדה זו אין קשר לאיכות הצמיד אלא לחוקי הפיזיקה. הצמיד בנוי מ"שרשרת נחש" – טבעות כסף קטנות שעוקלו באופן מהודק זו לזו וכאשר השרשרת נושאת את משקל הצ'ארמס לאורך זמן היא מתרחבת ועל כן, התרחבות הצמיד כאמור אינה כלולה במסגרת האחריות. על מנת לבחור את המידה הנכונה יש לענוד את הצמיד ולבדוק כי ניתן להכניס שתי אצבעות

ברווח שבין פרק כף היד לצמיד )בצמידי קולקציית ה- ESSENCE המרווח בין הצמיד לפרק היד הוא של אצבע אחת(.

תכשיטים מושחרים ) -  מחומצנים ) ההשחרה יורדת עם הזמן בהתאם לצורת הטיפול בתכשיט. הסיבות לדהיית החמצון הן הזעה )ענידת התכשיט בעת פעילות גופנית(,חשיפתו לכלור, מי מלח, תרופות המופרשות דרך העור,

חומרי ניקוי ונוזל לניקוי כסף. חמצון שדהה נחשב לבלאי רגיל ואינו מעיד על פגם במוצר. אין לנסות לנקות תכשיטים מחומצנים בנוזל לניקוי כסף מאחר והוא הורס את תהליך החמצון.

אבנים - מגוון האבנים של PANDORA מורכב מאבני חן איכותיות, פנינים מתורבתות ואבנים מעשה ידי אדם. יש להמנע ממגע מחוספס עם התכשיט כאשר לא עונדים אותו על מנת לשמור על האבנים. על מנת לשמור על

ברק התכשיט יש לנקות אותו עם מים חמימים וסבון, למעט פנינים מתורבתות אשר יש להמנע מחשיפתם למים.

זכוכיות - מגוון הזכוכיות של PANDORA מורכב מזכוכית מורנו, זכוכית רייכנבך, ושילובים של השניים, כאשר כחלק מאופי הייצור שלPANDORA מיוצרות בהליך ארוך וקפדני ובגימור עבודת יד. על כן, כל פריט הוא ייחודי, וסביר שיכלול הבדלים קטנים בזכוכית. כיאה לזכוכית, יש להתייחס לפריט בעדינות שכן הוא עשוי להשבר. האחריות אינה חלה על פריטי זכוכיות.

קריסטל- הקריסטלים בהם PANDORA עושה שימוש הינן אבנים שנוצרו במעבדה כמחווה של האדם לטבע. היות ומדובר על חומר עדין העשוי להשבר, יש להתייחס אליו בעדינות, ולהמנע ממגע מחוספס עם הפריטים. האחריות

אינה חלה על פריטי קריסטל.

אמייל - האמייל בו משתמשים ב PANDORA עשוי ללא זכוכית. דבר השומר על יציבות החומר. האמייל מעניק לתכשיט צבע וברק. יחד עם זאת, עם הזמן האמייל של PANDORA עלול להתחמצן ולאבד מצבעו הבוהק. זהו בלאי טבעי של חומר הגלם, ואינו בגדר האחריות. על מנת לנקות פריטים בשילוב אמייל, יש לנקות אותם עם מטלית רכה בלבד, ולהמנע מחשיפה למים.

חלקי עור בתכשיט - עור הוא חומר טבעי ולכן ייתכנו שינויים קלים בגוון העור. יש לשמור על העור בקפידה ולמנוע

מגע עם מים או עם חומרים אחרים העשויים לפגוע בו. לניקוי יומיומי, מרקי אותו בעדינות עם מטלית רכה ויבשה.

ניתן לענוד על צמידי העור 7-9 צ'ארמס לכל היותר. עור עלול להתרחב עם הזמן, התרחבות אינה נחשבת לפגם התכשיט ואינה בגדר האחריות.

חוטי אריג - חוטי האריג של PANDORA עשויים מ 100%- כותנה מצופה בשעווה או מ 100%- חוטים סינתטיים עם קצוות כסף. יש למנוע מגע הסיבים המלאכותיים והטבעיים במים מאחר והם עלולים לשנות את מראם או להיקרע.

ניתן לשזור על צמידי חוטי אריג 7-9 צ'ארמס לכל היותר.

כסף סטרלינג 925 -  הינו הסטנדרט העולמי המשמש בתעשיית התכשיטים ובעבודות צורפות.היות וכסף טהור הינו מתכת רכה לעבודת צורפות רגילה, מוסיפים לה מעט נחושת, חומר מקשה,המקנה לפריטים את החוזק הנדרש. כסף 925 "סטרלינג סילבר" מכיל 92.5% כסף ו 7.5% של נחושת.

חשוב לציין כי אנו ב PANDORA לא משתמשים כלל בניקל. כסף מטבעו נוטה להתחמצן ולהשחיר: א.במגע עם האוויר )בשל הלחות הטבעית הקיימת בו(.ב. במגע עם הגוף, בעיקר בקיץ כאשר הלחות גבוהה. על מנת לשמור על נראות התכשיט שלך יש להקפיד על הוראות התחזוקה כפי שכתובות תחת הכותרת –"ניקוי ושמירה על תכשיטים".

PANDORA ROSE   - זוהי סגסוגת ייחודית לחברת PANDORA העשויה תרכובת מתכות שבבסיסה נחושת וכסף,על גביהם משולב זהב 14k . שילוב זהב 14k על גבי הסגסוגת, מונע את תהליך החמצון הטבעי המאפיין נחושת ומקנה לתכשיט מראה ורדרד, חם ובוהק. על מנת לשמור על ברק התכשיט, הבריקי אותו באמצעות מטלית רכה ויבשה. יש להזהר ממגע התכשיטים עם משטחים מחוספסים, העלולים לשרוט את שכבת ה .PANDORA ROSE

זהב צהוב -14K עשוי מ 58.5%- זהב טהור ו 41.5%- כסף ונחושת. צבעו הזהוב והמרהיב הוא הגוון הדומה ביותר לצבעו של זהב טהור, כפי שמצוי בטבע.

 PANDORA SHINE -התכשיטים מסדרת PANDORA SHINE עשויים כסף סטרלינג 925 בציפוי זהב צהוב 18K .

PANDORA מפרידה בין שכבת הכסף והזהב בעזרת שכבת פלדיום, השומרת על התכשיט ומייצרת עמידות טובה יותר לציפוי הזהב. באופן טבעי, הציפוי נשחק עם הזמן ושחיקת הציפוי אינה כלולה באחריות מאחר ומדובר בשחיקה טבעית שקורית עם הזמן. הקפדה על כללי התחזוקה שלנו כפי שמפורטים תחת הכותרת - "ניקוי ושמירה על תכשיטים" תשמור על הציפוי לאורך זמן רב יותר. כמו כן, מומלץ לאחסן את התכשיטים מסדרת ה- PANDORA SHINE בנפרד ולהמנע ממגע עם משטחים מחוספסים.

חלקי סיליקון - אין לחשוף תכשיטים עם ליבת סיליקון )כולל קולקציית האסנס( למים חמים היות וזה עלול לרכך את

חלקי הסיליקון ולהחליש את אחיזתם. על מנת לנקות אותם יש להשתמש במים פושרים. כמו כן, אין לעשות שימוש

בצ׳ארמס מומנטס על גבי צמידי האסנס. כל נזק כתוצאה מכך אינו כלול במסגרת האחריות.

 

 

אחריות תכשיטים

PANDORA ישראל מעניקה אחריות למוצרים במשך שנה אחת (1) מיום

הרכישה בכפוף להוכחת קנייה. האחריות מכסה פריטים אשר יש בהם פגם

בייצור או בעיה בשיבוצים. האחריות לא תחול על מקרים כפי שפורטו תחת

הכותרת – "התכשיטים שלנו – חומרי גלם, אחריות ותחזוקה".

במסגרת האחריות PANDORA ישראל תעניק על פי בחירתה:

תיקון הפריט/החלפת הפריט הפגום )בתמורה להשבת הפריט הפגום) / החזר

כספי. בנוסף, אנו מציעים ללקוחותינו שירות תיקונים בתשלום ללא מגבלת זמן

מיום הרכישה לנזקים אשר הינם ברי תיקון.

בנוסף לאמור לעיל PANDORA ישראל אינה מתחייבת לתקן, להחליף או לזכות את הלקוח במקרה בו הפריט הפגום )לכאורה( אינו נמצא בידי הלקוח ו/או לא מוחזר לחברה לצורך בדיקתו. בדיקת המוצר/תיקון המוצר לא יעלו על 90 יום מיום הגעת הפריט למשרדינו. אחריות התכשיטים מתייחסת למוצרי PANDORA בלבד ואינה כוללת נזקים שנגרמו לתכשיטים מסיבה כלשהי אשר אינה נובעת מפגם בייצור. מבלי לגרוע מהאמור לעיל, מובהר כי האחריות כאמור אינה חלה במקרה של תאונה,

נפילה, שפשוף, ענידה יחד עם תכשיטים שאינם תכשיטי PANDORA וכד'. מובהר כי השימוש בתליונים )"צ'ארמס"( שאינם של PANDORA עלול לגרום נזק לצמיד. כמו-כן ומבלי לגרוע מהאמור לעיל, מובהר כי התרחבות עצמאית של צמידי PANDORA ו/או סיבוב חוליות הצמיד לכיוון הנגדי אינם נחשבים לפגם בייצור ולא יכללו תחת האחריות המוענקת. האחריות לא תחול על מקרה של שבר בצמיד. מבלי לגרוע מהאמור לעיל, האחריות כן תחול על מקרה של תזוזת התושבות ממקומות ו/או ניתוק של הסוגר ממקומו. התעקמות טבעות אינה מוגדרת כפגם בייצור ולכן אינה בגדר באחריות. מובהר כי כל פעולה שלא בהתאם להוראות מסמך זה עשויה להוציא את התכשיט מגדר האחריות לרבות השחרה של פריטים בעקבות תחזוקה לא נכונה. מובהר כי אין לחשוף את תכשיטי PANDORA לחומרים כימיים או תנאי סביבה קיצוניים אשר עלולים לשנות את מראהו של הצמיד. מבלי לגרוע מהאמור

לעיל, מובהר כי אין לחשוף את תכשיטי פנדורה למי בריכה, מי ים, ג'קוזי, ספא, מרחצאות, נוזל לניקוי כסף, מלחים, כלור, חומרי ניקוי, אקונומיקה, תכשירים רפואיים המגבירים זיעה, תכשירים קוסמטיים וכד'.

ניקוי ושמירה על תכשיטים יש להסיר את התכשיטים לפני השינה ו/או ביצוע עבודות פיזיות כלשהן ו/ או כל פעילות אשר עלולה לגרום לזיעה ולהניחם על משטח רך על מנת שלא יפלו וישרטו. את התכשיטים יש לשמור בקופסא ייעודית לכך ואין לאחסנם בחדר האמבטיה. לניקוי התכשיטים, יש לערבב מעט חומר ניקוי רב-תכליתי )סבון כלים( במים פושרים ובעזרת מברשת שיניים רכה, לנקות את התכשיטים. זיפי המברשת מאפשרים לנקות דוגמאות מורכבות על התכשיט שקשה לנקותן באמצעים אחרים. אם קשה להסיר את הלכלוך, יש להשרות את התכשיט במים נקיים. מובהר כי אין להשתמש בשיטת ניקוי זו לתכשיטים המכילים פנינים מתורבתות ופריטים המשולבים אמייל. תכשיטיםמ- PANDORA ROSE יש לנקות באמצעות מטלית רכה ויבשה. ניתן להשיב ברק לתכשיטים שאבדו את זוהרם, באמצעות מטלית להברקת כסף )אשר ניתן לרכוש, בין היתר, בסניפים השונים(. יצוין כי מטלית זו אינה יכולה להסיר שריטות. חשוב למלא אחר הוראות הניקוי והשמירה על התכשיטים כפי שהם מופיעים לעיל ב- JACKIE-O.CO.IL ובקטלוג המוצרים, אי מילוי אחר המלצות אלה עלול לגרום לנזק לצמיד שאינו במסגרת האחריות. ניתן להחליף כל תכשיט PANDORA עד 14 יום מביצוע הרכישה בצירוף חשבונית/פתק החלפה ובתנאי שהתכשיט באריזתו המקורית, במצב תקין ולא נעשה בו כל שימוש. החלפת פריטים ב- SALE /בהטבה תתאפשר עד 7 ימים מביצוע הרכישה. זכות ההחלפה הינה חד פעמית.

ברכישה מקוונת דרך האתר JACKIE-O.CO.IL או :PANDORA-SHOP.CO.IL

ניתן להחליף עד 14 יום מיום קבלת התכשיט בצירוף חשבונית/ פתק

החלפה ובתנאי שהתכשיט באריזתו המקורית, במצב תקין ולא נעשה בו

כל שימוש. החלפת פריטים ב- SALE /בהטבה תתאפשר עד 7 ימים מיום

קבלת התכשיט. ביטול עסקה על פי תקנות הגנת הצרכן, יינתן מיום הרכישה ועד תום שני ימי עסקים וזאת בתנאי שערכו של התכשיט אינו עולה על 3,000 ₪.

אחריות DIAMONFIRE

בכדי למנוע הופעת סימני שחיקה על התכשיט ובכדי לשמור על מצבו הטוב לאורך זמן, מומלץ:
אחסון – את התכשיטים מאחסנים בתוך קופסת תכשיטים עם מספר מחיצות ובטנה חלקה. במידה ומתאפשר, מומלץ לאחסן כל תכשיט בנפרד בכדי להימנע מחיכוכים שעלולים להוביל לשריטות ונזק לתכשיט. חשוב שהתכשיטים לא יישמרו על משטחים נוקשים כיוון שהם עלולים להישרט. יש לשמור את התכשיטים בכלים אטומים לאוויר. אין לאחסן את התכשיטים בחדרים לחים כמו חדרי אמבטיה.
הימנעות - להימנע ממגע של תכשיטי DF עם מוצרי קוסמטיקה, קרם הגנה, בושם, דיאודורנט או ספריי לשיער. חומרים אלה עלולים לשחוק את מראה התכשיט ולגרום לו להשחיר או לשנות את צבעו ובכך לאבד את הברק שלו. יש להסיר את תכשיטי DF במקלחת, במהלך ביצוע מטלות בית ופעילות ספורטיבית. יש להסיר את התכשיט לפני הרחצה בים / בריכה/  סאונה / שיזוף בהתזה ובאופן גורף להימנע ממגע עם חומצות או מלחים. זיעה או צריכה של תרופות מסוימות עלולים לגרום לשינוי צבע בתכשיט.
ניקוי - זיעה וחלקיקים זעירים של לכלוך ניתנים להסרה בצורה הטובה ביותר, בעזרת מטלית בד רכה. ניתן לעשות שימוש במים פושרים עבור תכשיטים שהשחירו במיוחד.
אין להשתמש בחומר ניקוי לתכשיטים עבור תכשיטים מצופים. חומרים אלה עלולים להסיר את הציפוי.
ניקוי  פנינים - פנינה הינה אבן חן אורגנית על כן יש לנקוט במשנה זהירות בטיפולה:
אין לנקות את הפנינה במים וסבון - הרטבת חוט הטקסטיל עלולה לגרום לפנינה להירקב מבפנים. ניתן לשמור על הברק של הפנינה באמצעות מטלית ניקוי יבשה.

תכשיטי  DIAMONFIRE

תכשיטי DF מעוצבים ומשולבים בגימור ידני ויסודי. לכל תכשיט תעודת מקוריות ייחודית.
זרקוני DIAMONFIRE משולבים עם כסף סטרלינג 925 יוקרתי. 57 פאות חתוכות בעבודת יד, כיהלום אמיתי ונמדדות באופן אלקטרוני.
לכל תכשיט ציפוי פרמיום תלת שכבתי הכולל: פלדיום, פלטינה ורודיום. ציפוי זה מעניק לכסף סטרלינג 925 ניצוץ הדומה למראה זהב לבן 18 קראט ומבטיח הגנה מהשחרה לאורך זמן.

אחריות לשעונים

שירות במסגרת האחריות יינתן בהתאם להגדרות היבואן ורק כנגד הצגת  תעודת אחריות מקורית, חתומה ובתוקף, של חברת סיטי טיים.איי.אל. בע״מ.
תוקף אחריות היבואן עבור הסוללה הינו 12 חודשים מיום הרכישה.
תוקף אחריות היבואן עבור המנגנון הינו 24 חודשים מיום הרכישה.
האחריות אינה כוללת פגמים בשעון הנובעים משימוש פוגעני, הזנחה, רשלנות, פגיעות (כגון: שריטות, מכות, ריסוק, זכוכית שבורה, פגיעה בציפוי וכו׳), חדירת מים באופן שאינו תואם את התקן והמלצת היבואן, בלאי של הרצועות ושימוש בלתי סביר בשעון.
פתיחת השעון באופן עצמאי ו/או טיפול בשעון ע״י גורמים שאינם מורשים ו/או מוסמכים ע״י היבואן תבטל את אחריותו של היבואן.
ליצירת קשר:
טלפון: 09-7687071
פקס: 09-7687072

לשאלות ותשובות נפוצות לחץ כאן